Corner Park Residence, gelişmekte olan Çerkezköy’ün, dört bir yanına bağlanan konumuyla özellikle iş hayatının tam kalbinde yer almaktadır. İş hayatını ve ev yaşamını aynı yerde sürdürmek isteyenlere, otel konforunda hizmet sunmayı planlayan Corner Residence’de ev ve ofis sahiplerine ücretsiz hizmet verecek fitness salonu, sauna, buhar odası ve kapalı yüzme havuzu bulunuyor. Ayrıca rezervasyon ile kullanımı mümkün olan toplantı salonları ve internet, faks, fotokopi gibi hizmetlerin sunulduğu bir adet business center da yer alıyor. Dilerseniz kuaför, SPA, terzi, kuru-temizlme, çiçekçi, sinema, bebek odası ve bakımı gibi ekstra dönüştürülmüş hizmetlerde verilmektedir.

Organize Sanayi Bölgesine yakın lokasyonuyla dikkat çeken projede, 87 metrekarelik 1+1 daireler, 160 metrekarelik 1+1 özel kat teraslı daireler, 108 metrekarelik 2+1 daireler, 45 metrekarelik 1+0 studio daireler ve ofis seçenekleri bulunuyor. Amacımız kendinizegünümüzün yoğun iş akışında biraz daha fazla zaman ayırabilmenizi sağlamak. Evinizin ihtiyaçlarını sizin adınıza düşünüp, ev ilerinizin ucundan tutabilmek. Ve isteyip de bir türlü vakit ayıramadığınız tüm sosyal etkinlikleri, en yakınınıza getirebilmek…

Girişinde 500 metrekarelik bir lobi ve resepsiyon da yer alan residence’de; kuaför, odalara, kahvaltı, çocuk bakımı, acil servis ve sağlık odası gibi hizmetler yer alıyor. 2000 metrekare üzerine kurulu restoran ve kokteyl alanı il 1 adet 1.sınıf restoran, 1 adet alakart restoran ve en seçkin davetleriniz için size ayrılmış özel mekanlarda tüm konuklarınıza unutamayacakları bir ambians sunuyoruz. Tüm katlarda düzenlenen kat terasları ile kahvenizi bölgenin yüksek binasından yudumlama ayrıcalığını yaşayın. Aynı zamanda bir convetion center dan beklediğiniz tüm imkanlar CORNER PARK RESİDENCE’de sizlere sunuluyor. Araç kiralama, 24 saat teknik servis, vale servisi, kuru temizleme, kat temizliği gibi ayrıcalıklarda rezidans sakinlerini bekliyor. Projede, residence girişindeki araç kirliliğinin önüne geçmek için kapalı otaparkın yanı sıra misafir otoparkı da bulunuyor.

Çerkezköy’de ikamet edenlerin ilk tercihi olacak Corner Residence’in ilk 4 katını, bölgemizde yine bir ilk olacak ve seçkin markaların yer alacağı 12000 metrekarelik büyük bir alışveriş merkezi oluşturmaktadır. Giyim, elektronik, mücevherat, ayakkabı, ev tekstili, kozmetik, market, çocuk gibi geniş ürün yelpazesiyle birçok farklı ve ünlü mağaza zincirini hizmetinize sunuyoruz.

Corner Park Hotel, Kapaklı Best Corner Hotel, Çerkezköy hotel, Kapaklı hotel, Best Corner,  Corner Park AVM,